EĞİTİM PROGRAMLARI
M erit Risk; uzmanları, akademi dünyasının yetkin kişileri ve uluslararası iş birlikleri (Risk Reward, Spot Blue, Exus) ile ortak yürüttüğü çalışmalar neticesinde temel finans ve ekonomi konularını size aktarmak, son gelişmeler ve uygulamalardan bilgi sahibi olmanızı sağlamak ve herhangi bir konuda uzmanlaşmanız için genel katılıma açık ya da şirketinizin ihtiyaçlarına göre planlanan şirketlere özel eğitimler düzenlemektedir.

Merit Risk eğitimleri uzmanlık alanlarına göre çeşitli kategorilere ayrılmış olup finansal analiz yöntemlerinden, kredi riskinin yönetimi ve rating metodolojilerine kadar birçok farklı konuda planlanmıştır.

Şirkete özel eğitim ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki talep formunu doldurabilir veya info@meritrisk.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Eğitimlerimizde aynı kurumdan 5 ile 10 kişi arası katılımlarda %10, 10 ve üzeri katılımlarda %15 indirim yapılmaktadır. Lisansüstü öğrencilerine ve üniversite öğretim görevlilerine %20, lisans öğrencilerine %30 indirim uygulanmaktadır. Birden fazla indirimden aynı anda faydalanılmaz, böyle durumlarda en yüksek indirim oranı uygulanır.
GELİŞMELERDEN E-POSTA İLE HABERDAR OLUN